Mała Lingua

Warszawa Bielany i Warszawa Bemowo

Kontakt

ADRES

ul. Rostworowskiego 30, 01-496 Warszawa

NR TELEFONU

Mała Lingua Filia Warszawa Bielany, Bemowo
ul. Rostworowskiego 30,
01-496 Warszawa

Oddziały

Nasze filie

FILIA BEMOWO

Mała Lingua i Lingua Teens Space Bemowo Ośrodek języków obcych LEKTOR Katarzyna Roksandić

Ul. Rostworowskiego 30
Tel: 507 397 825
bemowo@malalingua.eu
k.roksandic@malalingua.eu

FILIA BIELANY

Mała Lingua i Lingua Teens Space Bielany Katarzyna Roksandić

Tel: 507 397 825
bielany@malalingua.eu
k.roksandic@malalingua.eu

FILIA IZABELIN

Mała Lingua i Lingua Teens Space Izabelin Katarzyna Roksandić

Tel: 507 397 825
izabelin@malalingua.eu
k.roksandic@malalingua.eu

Mała Lingua to naprawdę szkoła inna niż wszystkie

U nas jest kolorowo, zabawnie, dzieci się nigdy nie nudzą i nie chcą iść do domu od nas gdy zajęcia się kończą. Już koniec, proszę Pani?

Często słyszymy to zdanie na końcu lekcji i niezmiernie nas to cieszy. Co sprawia, że jesteśmy tak bardzo lubiani przez dzieci i cenieni przez rodziców ? Dlaczego rodzice wybierają kurs Mała Lingua?  I wreszcie jak nam się to udaje, że nasi mali kursanci naprawdę mówią po angielsku i to całymi zdaniami?

Kurs dla przedszkolaka w Mała Lingua na Bemowie to dobra inwestycja w przyszłość naszych dzieci.

Oferta

Nasze kursy

Kurs dla przedszkolaków 3 – 6 lat

  • Zajęcia prowadzimy w małych grupach 4 – 8 osób
  • Wyróżnia nas baśniowy motyw rodziny Blabbersów
  • Metoda opiera się na nauce przyjaznej mózgowi (Brain friendy teaching)
  • Dziecko na zajęciach jest „zanurzane ” w języku (tzw. immersja językowa)
  • Kurs Mała Lingua koncentruje się na rozwijaniu umiejętności mówienia, a użycie pacynek zachęca naszych milusińskich do produkowania całozdaniowych wypowiedzi
  • Każde zajęcia rozpoczynają się od Revision Corner (kąciku powtórzeń), który zapobiega zapominaniu i pomaga przenosić wiedzę do tzw. pamięci długotrwałej
  • Zajęciom towarzyszą piosenki i rymowanki
  • Nauczamy polisensorycznie poprzez stymulowanie zmysłów
  • Przygotowujemy dzieci do nauki czytania i pisania już od pierwszego roku nauki poprzez tzw. czytanie globalne oraz głoskowanie
  • Cyklicznie na zajęciach prowadzimy tzw. CLIL (zintegrowane kształcenie przedmiotowo – językowe), które ma na celu poszerzanie wiedzy dzieci o otaczającym ich świecie w języku angielskim

Kurs dla dzieci 7 – 9 lat

Dzieciom nadal towarzyszą pacynki i baśniowy motyw rodziny Blabbersów , ale jest to już czas na poważniejsze zadania i dłuższe wypowiedzi. Pracujemy w oparciu o nowoczesne podręczniki i autorskie materiały, które są absolutnie wyjątkowe na rynku szkoleń językowych. Na naszych lekcjach zarażamy nie tylko pasją do języków obcych, ale również do podróżowania i odkrywania ciekawostek o świecie.

Systematyczne powtórki, dużo zabawy, nauczanie polisensoryczne – wszystko to sprawia, że nauczanie w naszej szkole daje szybkie efekty, zadowolonych kursantów i rodziców. Zajęcia prowadzimy w małych grupach 4 – 8 osobowych.

Kursy dla grupy wiekowej 10 – 12 oraz 13 – 18 lat

Kursy w tej grupie wiekowej oparte są na motywie Space, który każdemu uczniowi pozwala na skoncentrowanie się na tym co najbardziej lubi, dzięki czemu wspieramy autonomię każdego ucznia i dajemy młodzieży możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań, co ma kluczowe znaczenie w procesie nauki języka angielskiego.

Korzystamy z autorskich materiałów, a podczas lekcji wykorzystujemy nowoczesne metody i techniki pracy, które odpowiadają potrzebom współczesnego ucznia. Rozwijamy wszystkie umiejętności językowe, przygotowujemy również uczniów do egzaminów ósmoklasisty czy maturalnego jak i międzynarodowych egzaminów Cambridge.

Zajęcia prowadzimy w małych grupach 4 – 8 osobowych.

Zdjęcia

Galeria

Email

Wyślij wiadomość