Mała Lingua

Siedlce

Kontakt

ADRES

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
ul.Piłsudskiego 36/2
08-110 Siedlce

Mała Lingua Filia Siedlce
ul.Piłsudskiego 36/2
08-110 Siedlce

Spraw, by nauka języka angielskiego była dla dziecka przyjemnością

  • Zabawne i wciągające gry poszerzające słownictwo.
  • Zagadki i wyzwania rozwijające umiejętności gramatyczne.
  • Inspirujące lekcje tworzenia historii, które pobudzają wyobraźnię.

Szkoła językowa dla dzieci Mała Lingua w Siedlcach to kreatywna przestrzeń nauki dla najmłodszych. Przekazujemy nie tylko wiedzę – naszym celem jest wykształcenie w podopiecznych umiejętności świadomego operowania językiem. Uczymy, bawiąc i bawimy, ucząc. 

Język angielski dla dzieci prowadzimy w taki sposób, aby dzieci nie nudziły się i chętnie na nie wracały. Wzbogacanie słownictwa odbywa się poprzez ciekawe, spersonalizowane zajęcia i gry. Z kolei do doskonalenia umiejętności kreatywnego pisania włączamy malowanie i rysowanie (kredą, markerami, farbami, kredkami, mazakami i innymi).

W miarę postępów w nauce dzieci rozwijają umiejętności gramatyczne dzięki autorskim zabawom, które pomagają im używać nowych słów w dłuższych, bardziej złożonych konstrukcjach zdaniowych. Następnie mają za zadanie wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce, tworząc opowiadania, eseje, wiersze i inne formy pisarskie. 

Dzieci otrzymują natychmiastową informację zwrotną na temat wszystkiego, co napiszą. Prace opatrzone są również komentarzami i indywidualnymi uwagami od naszego zespołu pedagogów, co zachęca je do poprawy swoich tekstów.

Sprawdź ofertę naszej szkoły językowej w Siedlcach

Standaryzowane badania wykazują, że po pierwszych ćwiczeniach na kursach w Mala Lingua większość dzieci zaczyna rozumieć typowe słowa i zwroty w języku angielskim w ciągu tygodnia. Po trzech tygodniach dzieci potrafią nazywać przedmioty codziennego użytku, a w ciągu trzech miesięcy ćwiczeń gromadzą ponad 120 nowych słów i zwrotów w języku obcym.

Nasze metody nauczania angielskiego są efektywne i skoncentrowane na konkretnych zadaniach – filmy, zabawy i gry są łatwe do opanowania i nie nużą. Dzięki angażującym i dostosowanym do wieku treściom dzieci doskonalą swoje umiejętności rozumienia ze słuchu, mówienia, czytania i pisania, otrzymując finalnie kompleksową zdolność posługiwania się językiem obcym.

Jak uczą się dzieci w naszej szkole

Zobaczcie jak wspaniałe rezultaty odnoszą nasi uczniowie! W ramach projektu podróżniczego nagrywaliśmy rymowanki dotyczące podróży po Australii

Alice’s Juniors 1

Nicholas’s Little Starters 3

Był też projekt dotyczący roślinności Amazonii, zwyczajów w Ameryce Południowej. Kreatywne baśniowe pomysły na zajęciach to nasza specjalność!

Mała Lingua w Siedlcach

Uczniów z Siedlec i okolic

%

Klientów deklaruje kontynuację nauki w naszej szkole

%

Uważa, że teatralizacja i umuzykalnienie zajęć to nasze największe atuty

%

Klientów chwali nasze kreatywne projekty podróżnicze poza standardową nauką języka

Dzięki baśniowej metodzie opartej na motywie rodziny Blabbersów nasze zajęcia są idealne dla Przedszkolaków! Uczymy w kilku siedleckich Przedszkolach!

Opinie rodziców

Rodzice nas chwalą, a Dzieci kontynuują u nas naukę. Dla nas to największy komplement, gdy Dzieci z nami zostają na kolejny rok!

„Super szkoła 🙂 Pani Natalia rewelacyjne podejście do małych łobuziakow 😉 a przede wszystkim efekty nauki 🙂 po roku nauki zapisalismy się na następny, syn nie przyjmował do wiadomości ze może być inaczej ”

Pani Elżbieta

„Super szkoła, wspaniali nauczyciele, bardzo dobre materiały dydaktyczne, fajne projekty podróżnicze, rewelacyjna metoda nauczania i super przedstawienia. Polecam z czystym sumieniem tę szkołę”

Pani Marlena

„Moje dzieciaki tylko czekają na lekcje. I z jaką dumą noszą swoje teczki! 🙂 Super szkoła!!”

Pani Katarzyna

„Ciepłe miejsce, ciepli ludzie… idealne miejsce dla dzieci ”

Pani Kamila

Email

Wyślij wiadomość