Mała Lingua

Białystok

Kontakt

ADRES

ul. Sienkiewicza 49, 15-002 Białystok

NR TELEFONU

ADRES E-MAIL

sekretariat@jezykiswiata.pl

bialystok@malalingua.eu

Osoba zarządzająca: Katarzyna Rokicka
Osoba delegowana do kontaktu z klientem: Anna Sokołowska

Mała Lingua Filia Białystok
ul. Sienkiewicza 49,
15-002 Białystok

Drugi język to jeden z najcenniejszych prezentów, jaki rodzic może podarować swojemu dziecku. Od dawna wiadomo, że dzieci uczą się języków znacznie szybciej niż osoby dorosłe, wykorzystując obszary w strukturze mózgu odpowiedzialne za nieświadome działania. Warto zacząć naukę jak najwcześniej, bo profity z niej będą czerpane przez całe dorosłe życie. 

Dobrym i odpowiedzialnym wyborem jest nauka języka angielskiego. Jest on uważany za “superjęzyk” – pierwszy na świecie pod względem popularności oraz jeden z najłatwiejszych do nauczenia się dla użytkowników języka rodzimego.

Język angielski dla dzieci prowadzony w szkole języka angielskiego Mała Lingua (filia Białystok) skierowany jest do dzieci, które mogą podjąć naukę już w wieku 3-6 lat. Jako doświadczeni pedagodzy pragniemy, aby dzieci czerpały radość z nauki i chętnie wracały na nasze zajęcia. W tym celu stworzyliśmy urozmaicony program nauki języka angielskiego. Różnorodne zajęcia nie tylko pomogą dzieciom wykorzystać wiedzę z języka angielskiego, ale dadzą im również niepowtarzalną okazję do poznania innej kultury.

Oferujemy pakiet kursów zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych – w zależności od poziomu wiedzy i doświadczenia Twojego dziecka. Zajęcia obfitują w piosenki, gry oraz zabawy. Są angażujące i inspirujące. Dajemy Ci gwarancję, że Twoje dziecko zdobędzie umiejętność swobodnego operowania językiem obcym, zyska pewność siebie oraz pozna nowych przyjaciół!  

Nauka języka angielskiego dla dzieci w szkole języka angielskiego Mała Lingua stanowi doskonałą alternatywę dla zajęć pozalekcyjnych. Twoje dziecko będzie miało sposobność obcowania ze wspaniałymi nauczycielami, których doświadczenie i wiedza poparte są licznymi szkoleniami i certyfikatami.

Gwarantujemy, że proces uczenia się w naszej szkole to zabawna, radosna i angażująca dziecko przygoda! Wzbogaca leksykę, wpływa na płynne artykułowanie, a także pozwala rozwinąć szeroko pojęte umiejętności społeczne. W bardzo krótkim czasie Twoje dziecko będzie śpiewać, recytować, mówić po angielsku i rozwijać się dzięki temu w najbardziej chwytający za serce sposób!

Twoje dziecko będzie mówiło Językami Świata!

Rozwój dziecka w najmłodszych latach jest niezwykle istotny. Każdy rodzic chce, aby maluch rozwijał się prawidłowo i na jak najwyższym poziomie. Do czwartego roku życia mózg jest bardzo chłonny i łatwo przyjmuje informacje. Warto więc w tym okresie zadbać o rozwój ukierunkowany na języki obce. Jest to bardzo ważne.

W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych otwiera oraz poszerza horyzonty. Dzięki znajomości języków można znaleźć lepszą pracę. W szkole wpływa to na lepsze oceny.

Zalety

Dlaczego my?

Fantastyczna i skuteczna metoda nauczania

Konwersacje z native speakerem w każdej grupie

Kameralne grupy ok. 10 dzieci

Lekcje w całości prowadzone w języku angielskim

Oferta

Nasze kursy

FILIA BIAŁYSTOK

Zapraszamy dzieci i młodzież już od 3 do 18 roku życia

  • Proponujemy zajęcia jeden lub dwa razy w tygodniu po 45- lub 60 minut.
  • Lekcje odbywają się od poniedziałku do piątku oraz w soboty.

Przed zapisaniem się – serdecznie zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe!

tel: +48 517 808 414
sekretariat@jezykiswiata.pl
bialystok@malalingua.eu

Zajęcia prowadzimy w centrum Białegostoku
ul. Sienkiewicza 49
(naprzeciw Galerii Jurowieckiej)

Już nie możemy doczekać się naszych kursantów w salach 🙂

Przygoda z Blabbersami

Uczymy przez zabawę, ruch, umuzykalnienie, rozwijanie kreatywności u Dzieci oraz rozbudzamy u nich ciekawość świata i nieodpartą chęć podróżowania.

Jeżeli chcesz poznać Baby Blabbera, który jako najmłodszy członek rodziny stał się ulubieńcem przedszkolaków, razem z Kuzynem Lopezem z Ameryki Południowej nauczyć się języka hiszpańskiego oraz zobaczyć, co dla naszych Uczniów przygotowała Wróżka Inez, już dziś rozpocznij swoją bajkową przygodę z MAŁA LINGUA.

Zdjęcia

Galeria

Email

Wyślij wiadomość