Mała Lingua

Czerwionka-Leszczyny
i powiat rybnicki

Kontakt

ADRES

Mała Lingua
Czerwionka Leszczyny
zajęcia w szkołach partnerskich na terenie powiatu rybnickiego

NR TELEFONU

O filii

Prowadzimy nabór do grup w następujących szkołach partnerskich:

  • SP nr 1 w dzielnicy Leszczyny
  • SP w Przegędzy
  • SP w Stanowicach
  • SP nr 6 w dzielnicy Czuchów
  • SP nr 8 w Dębieńsku

Jeśli nie widzisz tu swojej szkoły- zadzwoń: 794200526 – zobaczymy jak temu zaradzić.

Język angielski, używany niemal na całym świecie, jest obecnie najpopularniejszym językiem, którego uczą się dzieci w Polsce. Dlaczego warto zainwestować w naukę drugiego języka?

Dzieci posiadają naturalną zdolność do szybkiego uczenia się języków obcych. Badania pokazują, że te, które uczą się drugiego języka odnoszą spektakularne sukcesy w nauce, bez problemu robią też kariery w rozmaitych branżach w przyszłości. Płynne i bezbłędne posługiwanie się językiem obcym daje uczniom przewagę potrzebną do przyjęcia na studia, a w dalszej perspektywie znalezienia pracy w nieustannie globalizującej się gospodarce.

Bezpieczna przyszłość to wybranie odpowiedniej szkoły językowej dla Twojego dziecka. Szkoła językowa dla dzieci Mała Lingua (oddział Czerwionka-Leszczyny i powiat rybnicki) jest uznaną w kraju jednostką, której strategia nauczania zwiększa zdolność dzieci do komunikowania się w języku obcym. 

Język angielski dla dzieci uczony jest w ramach bogatego i zróżnicowanego programu językowego, a nasi nauczyciele to wysoko wykwalifikowani i doświadczeni profesjonaliści.

Zalety

Dlaczego Mała Lingua?

Jak już wspomniałam, poszukiwałam rozwiązań, które dają wyraźną alternatywę dla tradycyjnych sposobów nauczania, nawet dla najbardziej wymagających rodziców.Poszukiwania swoje rozpoczęłam od analizy oczekiwań nie tylko współczesnych milusińskich, ale również ich często zapracowanych rodziców oraz otoczenia, w którym przyjdzie naszym pociechom funkcjonować. Bo kto może przewidzieć czy Marysia albo Jasio nie zechcą w przyszłości zostać sportowcem, tancerzem czy fizykiem?

Biorąc powyższe pod uwagę, zdałam sobie sprawę, że inwestując w naszych milusińskich niejednokrotnie zapisujemy je na wiele różnych zajęć dodatkowych, chcąc im zapewnić maksymalnie wszechstronną edukację. Niestety, często bywa tak, że natłok tych zajęć powoduje ogromne obciążenie dla naszych dzieci, zaś dla nas jest to ogromne wyzwanie logistyczne. Należy bowiem pamiętać, że proporcje między zabawą i nauką powinny być optymalne. Jeśli zostaną zachwiane u dzieci pojawi się przemęczenie i zniechęcenie do zajęć, co w efekcie kończy się rezygnacją z ich części, stratą zainwestowanego czasu i pieniędzy.

To nałożyło na mnie obowiązek poszukiwania czegoś, co odpowie na potrzeby naszych dzieci, nie zapominając przy tym o wspomnianej równowadze, a także o ograniczeniach czasowych i czasie wolnym współczesnego rodzica. Należało zatem znaleźć metodę nauczania, która dopasowuje się do dzieci nie tylko w kontekście ich wieku czy poziomu zaawansowania, ale uwzględniającą również ich indywidualne predyspozycje, zainteresowania czy hobby – tak aby nauka była zabawą.

Aby spełnić powyższe oczekiwania zdecydowałam się na założenie szkoły właśnie w oparciu o autorską metodę Pani Moniki Ferreira, gdyż ta metoda w zdecydowanej większości je zaspokaja.

Odkryjmy zatem świat wspólnie z Blabbersami w Waszej Szkole i w Waszym Przedszkolu.

Zdjęcia

Galeria

Email

Wyślij wiadomość