Mała Lingua

Inowrocław

Kontakt

ADRES

Mała Lingua Inowrocław
Dyrektor Filii - Justyna Kozerska
88-100 Inowrocław

NR TELEFONU

Miejsca prowadzenia zajęć dodatkowych z języka angieskiego w systemie popołudniowym (po lekcjach):

  • Szkoła Podstawowa nr 4 ul. Szarych Szeregów 1
  • Szkoła Podstawowa nr 11 ul. J. III Sobieskiego 5/7
  • Klub Przydomek dla dzieci od 3-6 lat ul. Marulewska 7

Drodzy Rodzice

Zapraszamy do zapisów na rok szkolny 2016/2017. Prowadzimy zajęcia językowe dla dzieci już od 3 roku życia! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej ZADZWOŃ (+48 791 333 792) lub umów się na spotkanie.

Odwiedziłeś naszą stronę? Widziałeś filmy i pokazaną jakość oraz efekt nauki?

Chcesz aby Twoje dziecko nie tylko spędzało czas na nauce ale również w miłej atmosferze?
Sprawdź nas!

Mała Lingua Inowrocław szkoła języków obcych.
Jesteśmy na facebook’u!

Nauka języków od najmłodszych lat

Znajomość języków obcych jest dziś niezbędna nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Stanowią one także podstawę rozwoju naszych dzieci, które muszą się uczyć komunikacji w różnych językach, poza swoim ojczystym. W ten sposób będą mogły nie tylko znaleźć pracę w dowolnym miejscu na świecie, ale i nawiązywać nowe kontakty. W naszej szkole proponujemy takie kursy jak angielski, niemiecki i hiszpański dla dzieci. Stosowane przez nas metody nauczania mają na celu przybliżenie najmłodszym języka i umożliwienia im jego łatwego przyswajania. Zależy nam na tym, by nasi mali uczniowie czuli się jak najlepiej i za każdym razem przeżywali świetną przygodę, poznając nowe zawiłości wybranego języka. Zajęcia prowadzimy również w Inowrocławiu, gdzie znajduje się nasza filia.

Zalety

Co gwarantują nasze kursy językowe

Naturalne nauczanie, na którym skupiamy się w naszej szkole, przynosi najwięcej korzyści dla dzieci, niezależnie od ich wieku. W ten sposób przyswajanie kolejnych informacji przychodzi im znacznie szybciej i prościej. Chcemy, by nasi uczniowie poznawali język na różne sposoby: rozumiejąc ze słuchu, a także czytając kolejne teksty ze zrozumieniem.

Nasza szkoła językowa w Inowrocławiu stawia na rozwój umiejętność tworzenia pełnych zdań, by dziecko uczyło się płynnej komunikacji w języku obcym.

Jednocześnie przekazujemy także wiedzę o świecie, skupiając się na kontekście podróżowania.

Co ważne, nasz kurs angielskiego dla najmłodszychwprowadza głoskowanie na poziomie pięcio i sześciolatków.

Aby uczyć się czytania i pisania efektywnie, wykorzystywana zostaje całkiem naturalna potrzeba ruchu dziecka.

Jak uczymy?

W jaki sposób uczymy?

01.

Należymy do ogólnopolskiej sieci licencjonowanych szkół języków obcych, dlatego też gwarantujemy najwyższą jakość usług. Nasza nauka angielskiego dla dzieci ma być przede wszystkim skuteczna i przyjemna dla każdego małego uczestnika kursu. Właśnie dlatego działamy ściśle według specjalnie opracowanej, autorskiej metody Mała Lingua, która pomaga też rozwijać wyobraźnię i inne aspekty umysłu. Wybierając konkretny kurs językowy dla dzieci w Inowrocławiu macie pewność, że najmłodsi otrzymają wiedzę przekazaną w bardzo interesujący sposób.

02.

Nasze kursy językowe dla dzieci wykorzystują motyw Rodziny Blabbersów. Rodzina ta mieszka w pewnej magicznej krainie, która znajduje się w innym wymiarze. Posiłkując się ich historią, staramy się wpłynąć na kreatywność naszych uczniów, w pełni wykorzystując siłę ich wyobraźni. Jednocześnie staramy się stymulować każdy ze zmysłów dziecka, by rozwijało się ono wielotorowo, lepiej chłonąc wszelkie przekazywane mu informacje. Poprzez opisywany motyw staramy się dotrzeć do wrażliwości dziecka, by traktowało naukę języka obcego jako spójną część swojego życia, bez której nie mogłoby się obejść. Cały czas pracujemy też nad rozwojem komunikacji przy wykorzystywaniu obcych słów i konstrukcji zdaniowych, a pomagają nam w tym pacynki Blabbersów.

03.

Kładziemy nacisk na praktyczny aspekt języka. W ten sposób dziecko może poznać zwroty, które wykorzysta podczas podróżowania, w restauracji czy na przykład w hotelu. Chcemy też, by nasi uczniowie radzili sobie językowo w nagłych, zaskakujących i zupełnie spontanicznych sytuacjach, dlatego aranżujemy je na lekcjach, starając się motywować dzieci do jak największej kreatywności. Na lekcjach zyskają także możliwość odgrywania różnych ról, posługując się językiem obcym. W ten sposób dzieci mogą prowadzić między sobą różne dialogi, zapamiętując coraz więcej słów i zwrotów.

04.

Nigdy nie pozostawiamy uczniów samych sobie, dbając o utrwalanie wiedzy poprzez powtarzanie raz przerobionego materiału. Wiemy, jak ważne w nauce języka jest zapamiętywanie, za którego sprawą następnie można odszukać brakujące słowa. Oferujemy także projekt teatralizacji, dzięki któremu dzieci nie tylko mogą obcować ze sztuką i uczyć się płynnego wchodzenia w role, ale również poznawać inne kultury oraz zwyczaje mieszkańców danego regionu świata. Tym samym znów pobudzamy wyobraźnię, a także zachęcamy do podróżowania, budząc w każdym dziecku prawdziwego odkrywcę.

Email

Wyślij wiadomość