Mała Lingua

Knurów

Kontakt

ADRES

ul. Ułanów 4/2
44-194 Knurów

NR TELEFONU

Mała Lingua Filia Knurów
ul. Ułanów 4/2,
44-194 Knurów

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA PRÓBNE

do nowej Blabbersowej szkoły stacjonarnej

Knurów, ul. Ułanów 4
(na rondzie koło Orlika między MSP 7 a MSP 9)

WYSTARCZY ZADZWONIĆ 794 200 526

SZUKAJ NAS NA FACEBOOK’u
Mała Lingua Knurów/Czerwionka/Rybnik

UWAGA

Grupy Blabbersów już rozpoczęły przygodę z językami obcymi!

 

Prowadzimy nabór do grup w szkołach partnerskich na terenie miasta Knurowa i powiatu gliwickiego w następujących placówkach:

  • MSP 1
  • MSP 2
  • MSP 7
  • MSP 9
  • ZSP w Wilczy

Zapraszamy również do szkoły stacjonarnej Mała LINGUA
w Knurowie
 ul. Ułanów 4/2

Nauka języków od najmłodszych lat

W dzisiejszych czasach nauka języków obcych jest niezwykle ważna. Warto więc rozpocząć ją już od najmłodszych lat, by w przyszłości nie mieć problemów z komunikacją w innych językach, poza ojczystym. Znajomość języków obcych jest kluczem do znalezienia dobrze płatnej pracy i możliwości swobodnego podróżowania po świecie. Dlatego nasza szkoła oferuje kursy najpopularniejszych języków obcych, takich jak: angielski, hiszpański i niemiecki. Stosujemy metody, mające na celu przyjazne przekazywanie wiedzy i jej proste przyswajanie. Staramy się, by prowadzone przez nas zajęcia dla dzieci zachęcały młodych ludzi do poznawania języków obcych. Dzięki rozmaitym formom nauczania dzieci zyskują one szansę, by w ciekawy sposób poznawać nowe słowa i utrwalać zdobytą już wiedzę.

Zalety

Co możemy zagwarantować?

Angielski, niemiecki i hiszpański to popularne języki, które w naszej szkole przybliżane są w ciekawy i kreatywny sposób. Podczas zajęć kursanci zyskują możliwość odgrywania różnych ról w języku obcym. Dzięki prowadzeniu dialogów między sobą, dzieci szybciej się uczą i łatwiej zapamiętują najpotrzebniejsze słowa i wyrażenia. Kursy językowe dla dzieci w naszej szkole prowadzone są także poprzez umuzykalnianie. Ta ciekawa metoda zachęca i inspiruje poprzez zastosowanie rytmu oraz rymów.

Nasza sprawdzona szkoła językowa ma na celu kształcić najmłodszych kursantów w płynnej komunikacji w obcych językach. Korzystamy z metody, dzięki której łatwiej jest rozwijać umiejętność tworzenia pełnych zdań.

Przekazujemy wiedzę o świecie w kontekście podróżowania, a także kształcenia przedmiotowojęzykowego.

Podczas naszych zajęć wprowadza się również głoskowanie na poziomie przewidzianym dla dzieci w wieku pięciu i sześciu lat.

Staramy się przekazywać wiedzę w prosty i zrozumiały dla najmłodszych sposób. Naszą misją jest przybliżanie języków obcych na różne sposoby, w tym naturalne metody nauczania języka i poprzez proces stymulowania zmysłów.

Jak uczymy?

Nasze sposoby na skuteczną naukę

01.

Jesteśmy licencjonowanych siecią szkół, prowadzących zajęcia dla dzieci i młodzieży. Wybierając nasz kurs, zyskujesz pewność usług świadczonych na wysokim poziomie. Nasza szkoła językowa dla dzieci w Knurowie dba o potrzeby najmłodszych, dlatego stawia nie tylko na skuteczność, ale również przyjazną atmosferę. Pracujemy według autorskiej metody nauczania – Mała Lingua. Staramy się rozwijać wszelkie aspekty umysłu młodych uczestników zajęć i docieramy do dziecięcej wrażliwości. Oferowany przez nas kurs językowy dla dzieci da Ci pewność, że Twoja pociecha zdobywa wiedzę w ciekawy, a przy tym sprawdzony sposób, co pozwoli uzyskać najlepsze wyniki.

02.

Prowadzimy kursy językowe dla dzieci w Knurowie, podczas których wykorzystujemy przyjazne dla pociech pacynki Rodziny Blabbersów. Bohaterowie, pomagający nam w zajęciach, pochodzą z magicznej krainy z innego wymiaru. Historia Blabbersów umożliwia wpływanie na kreatywność najmłodszych i rozwijanie wyobraźni. Nasze kursy mają na celu stymulowanie wszystkich zmysłów dziecka, by móc rozwijać jego możliwości na wielu poziomach. Interesującą formą nauki jest ponadto wykorzystywanie przez nas zajęć ruchowych, które mają przyczyniać się do wspomagania umiejętności pisania i czytania. Niemiecki, hiszpański i angielski dla dzieci oferowany przez naszą szkołę, to skuteczne i przyjazne kursy, na które warto postawić.

03.

Prowadzona w naszej szkole nauka angielskiego jest inspirująca i przyjemna. Wprowadzamy dzieci w świat języków obcych, szczególną uwagę poświęcając na aspekty praktyczne. Przedstawiamy słownictwo przydatne podczas podróżowania po świecie, odwiedzin w restauracjach czy pobytu w hotelach. Stawiamy również umiejętność reagowania w czasie spontanicznych i zaskakujących sytuacji – dzięki nauce w naszej szkole językowej dzieci będą wiedziały jak zachowywać się w takich przypadkach.

Kurs angielskiego, jak i nauka innych języków w naszej szkole jest pasjonująca i skuteczna. Dbamy o to, by mali kursanci cyklicznie utrwalali zdobytą wiedzę i powtarzali materiał nie tylko z ostatnich lekcji, ale także przypominali sobie słownictwo i struktury leksykalno-gramatyczne z wcześniejszych zajęć.

Zdjęcia

Galeria

Email

Wyślij wiadomość