Mała Lingua

Konin

Kontakt

ADRES

ul. Kolska 3A. 62-500 Konin

Mała Lingua Filia Konin
ul. Kolska 3A,
62-500 Konin

Nauka języka angielskiego – angażujące podejście

Język angielski plasuje się w pierwszej trójce najpopularniejszych i najczęściej używanych języków na świecie. Aby poradzić sobie w globalizującym się otoczeniu, warto zachęcić dziecko do nauki języka obcego już od wczesnych lat.

W Szkole Języków Obcych Mała Lingua w Koninie kładziemy nacisk na rozwijanie w dziecku pasji do nauki języka angielskiego. Łączymy różne materie: muzykę, rzemiosło, teatr i taniec, aby zapewnić Twojemu dziecku najciekawsze doświadczenia, które wprowadzą je w język i kulturę anglosaską.

Nauka języka angielskiego dla dzieci w naszej szkole (oddział Konin) prowadzona jest przez wyspecjalizowanych nauczycieli. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Ich wysokie kwalifikacje potwierdzone są dyplomami, certyfikatami i referencjami. Kontakt Twojego dziecka z profesjonalną kadrą pedagogiczną wpłynie niezwykle korzystnie na rozwój jego umiejętności językowych.

Zależy nam na tym, aby dziecko nie tylko uczyło się języka angielskiego, ale też poszerzało słownictwo, poznawało gramatykę poprzez gry i zabawy, które uczą je również pracy zespołowej. Nasze kursy pozwalają dzieciom w sposób kreatywny spędzać czas i płynnie wyrażać się w języku obcym.

Misją szkoły języka angielskiego Mała Lingua w Koninie  jest wdrożenie skutecznego i spójnego programu, mającego na celu wspieranie społeczności uczącej się języka angielskiego. Chcemy, aby uczniowie osiągali wysokie wyniki w nauce i w pełni wykorzystywali swoje indywidualne talenty do odniesienia sukcesu we współczesnym, bardzo dynamicznym społeczeństwie.

Wierzymy, że dwujęzyczna edukacja zapewnia bardzo efektywny pod względem rozwoju model edukacyjny, obejmujący komunikację międzyludzką, zrozumienie, empatię i uznanie dla innych kultur. Nasza szkoła jest przykładem cech nowoczesnego obywatelstwa i posiada bardzo dobre zaplecze do przygotowania dzieci do wymagań stawianych współczesny świat

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni kurs dla Twojego dziecka!

Mała Lingua w Koninie

Szkoła Języków Obcych Mała Lingua w Koninie oferuje kursy językowe dla dzieci i młodzieży na terenie miasta Konina i powiatu konińskiego. Przygotowanie dzieci do spontanicznej komunikacji i rozwijanie umiejętności „small talk”.

Metoda MAŁA LINGUA została stworzona z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 14 lat. Oparta jest na autorskim motywie Rodziny Blabbersów z Livendell – magicznej krainy.

Nic tak nie absorbuje uwagi dzieci, jak coś z innego wymiaru, a tacy właśnie są Blabbersi! W ich świecie jest zawsze wesoło, bajkowo, ale też mają ważną cechę – umieją, jak nikt inny, nauczyć najmłodszych komunikacji w obcym języku.

Cele nauczania

Cele ogólnorozwojowe jakie zakłada MAŁA LINGUA to:

Zdobywanie przez dzieci wiedzy o świecie

Zdobywanie przez dzieci wiedzy o świecie

Rozwijanie zdolności interpersonalnych

Rozwijanie umiejętności autoprezentacji

Inspirowanie podróżami

Aktywna nauka języka

Połączenie frajdy z nauką to chyba najprostszy sposób, by skutecznie zachęcić pociechy do aktywnej nauki języka.

Każda lekcja to dla dzieci wspaniała zabawa poprzez muzykę i teatr zanurzone w całkowicie baśniowym, kosmicznym świecie Blabbersów, która powoduje, że nie wiadomo kiedy najmłodsi zapamiętują słowa, znaczenia w obcym języku i, co ważne, chcą do tego świata wracać.

Zdjęcia

Galeria

Email

Wyślij wiadomość