Mała Lingua

Łańcut

Kontakt

ADRES

Mała Lingua Łańcut
Agnieszka Szczęch
37-100 Łańcut

NR TELEFONU

O filii

Szanowni Państwo! Licencjonowana ogólnopolska Szkoła Języków Obcych dla dzieci i młodzieży „Mała Lingua & Lingua Teens Space” grupa PWN otwiera się także na Łańcut i okolice!

Poznajmy się! Jesteśmy ogólnopolską siecią licencjonowanych szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży wchodzącą w skład Grupy PWN.

W obrębie sieci szkół funkcjonują dwie marki: MAŁA LINGUA identyfikująca autorską metodę dla dzieci w wieku 3-12 oraz LINGUA TEENS SPACE stanowiąca autorski program nauczania dla młodzieży w przedziale wiekowym 13-18 lat.

Główna siedziba i centralna jednostka Sieci znajduje się w Warszawie.

W całej Polsce istnieje już prawie 200 oddziałów filii Mała Lingua, a sieć stale się rozrasta. W tym roku powstają jej kolejne oddziały w Rzeszowie i okolicach. Szkołą będzie mógł pochwalić się również Łańcut. Język angielski dla dzieci będzie więc dostępny na „wyciągnięcie ręki”.

Sieć licencjonowanych szkół języków obcych MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE tworzy zgrany zespół Centrali: Prezes Spółki, Twórca Metody Monika Ferreira, Metodycy Seniorzy, eksperci w dziedzinie nauczania języków obcych, wykwalifikowani lektorzy, którzy działają po to, aby wspólnie wypracowywać najlepsze standardy w nauczaniu języków obcych wśród dzieci i młodzieży.

Mała Lingua

Cele metody Mała Lingua

Rozwijanie u dzieci umiejętności wypowiadania się pełnymi zdaniami

Przygotowanie dzieci do spontanicznej komunikacji w naturalnym środowisku językowym (tj. za granicą lub spotykając obcokrajowca)

Oswajanie dzieci z procesem nauczania języka obcego oraz przygotowanie ich do rzeczywistości szkolnej i czekających ich w przyszłości egzaminów językowych

Ograniczenie procesu zapominania poznanych dotąd zasobów językowych (magazynowanie materiału językowego z lekcji w pamięci długotrwałej)

Dodatkowe atuty

Rozwijamy także znajomość innych języków

W dzisiejszych czasach znajomość jednego języka to absolutne minimum. Skuteczne porozumiewanie się w języku angielskim to warunek konieczny do znalezienia dobrze płatnej pracy. Jednak, z punktu widzenia pracodawcy, bardziej konkurencyjne okazują się osoby posługujące się drugim, a nawet trzecim językiem obcym.  Niemalże w każdym ogłoszeniu o pracę napotkamy sformułowanie: „Znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem”. Na spełnienie tego warunku pozwoli licencjonowana szkoła językowa. Łańcut zyska tą z najwyższym poziomem edukacji. MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE proponuje również naukę języka hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, niemieckiego, dbając o rozwijanie sprawności skutecznego komunikowania się w języku obcym wśród swoich słuchaczy.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

To idealne miejsce, „where knowledge and fun meet halfway”, teraz także w Łańcucie i okolicach!

Szczegółowe informacje w sekcji Oferta!

Jeśli chcieliby Państwo, aby Państwa dzieci miały możliwość nauki języka obcego naszą metodą w swojej szkole, zapraszamy do kontaktu pod nr tel. +48 509 674 394.

Kontakt: MAŁA LINGUA ŁAŃCUT

Dyrektor Zarządzający, Właściciel Filii – Agnieszka Szczęch
Łańcut

+48 509 674 394,
a.szczech@malalingua.eu

Zapraszamy do obejrzenia naszego Fanpage’a

Oferta

Nasze kursy

Angielski

Kurs dla przedszkolaków (3-5 lat)

Nicholas’s Little Starters

 

Liczba godzin: 60 godzin rocznie
System zajęć: 2 razy w tygodniu po 1 godzinie lekcyjnej
Cena za miesiąc: 150 zł
Cena za rok: 1500 zł
Kurs dla dzieci 6 lat
Nicholas’s Little Starters

 

Liczba godzin: 60 godzin rocznie
System zajęć: 2 razy w tygodniu po 1 godzinie lekcyjnej
Cena za miesiąc: 150 zł
Cena za rok: 1500 zł
Kurs dla dzieci (7,8,9 lat) /klasy I, II, III/

Nicholas’s Little Starters

 

Liczba godzin: 60 godzin rocznie
System zajęć: 2 razy w tygodniu po 1 godzinie lekcyjnej
Cena za miesiąc: 150 zł
Cena za rok: 1500 zł
Kurs dla dzieci (10-12 lat) /klasy IV, V, VI, /

Nicholas’s Little Starters

 

Liczba godzin: 60 godzin rocznie
System zajęć: 2 razy w tygodniu po 1 godzinie lekcyjnej
Cena za miesiąc: 150 zł
Cena za rok: 1500 zł
7-8 klasa

Przygotowanie do EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

 

Liczba godzin:

112 godzin lekcyjnych rocznie

System zajęć: 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne
Cena za miesiąc: 198 zł
Cena za rok: 1980 zł

Inne języki

Lopez uczy Blabbersów Języków

hiszpański, francuski, włoski, niemiecki

 

Liczba godzin: 60 godzin rocznie
System zajęć: 2 razy w tygodniu po 1 godzinie zegarowej
Cena za miesiąc: 150 zł
Cena za rok: 1500 zł

*Oferujemy 50 zł rabatu za tzw. wczesny zapis do 10 IX , zgodnie z regulaminem Szkoły

* Rabat MAŁA LINGUA Z KLASĄ / LINGUA TEENS SPACE Z KLASĄ:

Zniżka obejmuje Słuchaczy, którzy stworzą własną grupę (Słuchacz + siedmiu kolegów z klasy lub szkoły). Wysokość zniżki dla każdego z uczestników kursu wynosi 100 PLN.

*Podana cena obowiązuje w przypadku min. 8  dzieci w grupie, określone zniżki nie łączą się

*Koszt kursu nie obejmuje opłaty za pakiet podręczników dla ucznia

Jak uczymy?

Jak realizujemy nasze cele?

01.

Realizacja metody MAŁA LINGUA opiera się o bajkowy motyw Rodziny Blabbersów z Livendell, krainy mieszczącej się w innym wymiarze – w świecie nieosiągalnym dla zwykłych śmiertelników. Rodzina Blabbersów znalazła sposób by przemieścić się między wymiarami i dostała się do naszego współczesnego świata, gdzie czeka na nią nowe życie, którego musi się nauczyć. W nim wiele ciekawych przygód.

Dzieci, wspólnie z lektorem, pomagają swoim bohaterom odnaleźć się w nowych sytuacjach. Poprzez różne formy teatru wcielają się w role Blabbersów, podejmując rozmowy w języku obcym, reagując adekwatnie do danej sytuacji, kontekstu. Zaprogramowana w ten sposób lekcja najzwyczajniej w świecie podoba się, staje się w oczach dziecka momentem inspirującym, niezwykle ciekawym i motywującym do poznania dalszych przygód Rodziny Blabbersów, a tym samym języka obcego jako narzędzia niezbędnego do porozumiewania się w naturalnej komunikacji. Sprawdźcie sami, jak łatwy dzięki temu może być angielski. Łańcut będzie tego najlepszym przykładem.

02.

Każda lekcja jest bardzo dobrze przemyślana, tworzy jedną, spójną całość, to jeden z odcinków życia bohaterów z Livendell. Nie ma tutaj miejsca na przypadkowy dobór ćwiczeń i aktywności dla dzieci. Co więcej, atrakcyjne, obecne na każdych zajęciach autorskie publikacje, czytanki, plakaty sytuacyjne z życia rodziny Blabbersów, karty obrazkowe z Blabbersami, piosenki, gry, pacynki i materiały dydaktyczne stanowią o jakości i wyjątkowości metody Mała Lingua & Lingua Teens Space.

03.

Bez motywacji – nie ma nauki! Widzimy, że dopiero tak zmotywowane dziecko odkrywa prawdziwą przyjemność w poznawaniu języka obcego, staje się jego aktywnym użytkownikiem. Ciekawe czytanki „Historie Blabbersów”, a także wspaniale opracowane materiały dydaktyczne zachęcają do czytania ze zrozumieniem, rozwijania sprawności mówienia i pisania, a jednocześnie są zbieżne z podstawą programową nauczania języka obcego w szkole.  Efekty pracy na zajęciach przekładają się na sukcesy dzieci w rzeczywistości szkolnej, a także podczas egzaminów i testów. Gwarantuje to skuteczność metody Mała Lingua & Lingua Teens Space.

04.

Piosenki, chanty, rymowanki (w szczególności te naszego autorstwa), odpowiednio skonstruowane dają niesamowite rezultaty w zapamiętywaniu przez dziecko nie tylko pojedynczych słówek, ale całych konstrukcji pełno zdaniowych. To wspaniała alternatywa dla żmudnych ćwiczeń powtórzeniowych!

05.

Dbamy o wszechstronny rozwój dziecka! Odkrywamy talenty! Cele ogólnorozwojowe, jakie zakłada metoda MAŁA LINGUA to zdobywanie przez dzieci wiedzy o świecie, rozwijanie pojęcia multikulturowości, zdolności interpersonalnych, umiejętności autoprezentacji oraz inspirowanie podróżami.

Email

Wyślij wiadomość