Mała Lingua

Nowy Targ

Kontakt

ADRES

ul. Św. Anny 30,
34-400 Nowy Targ

NR TELEFONU

Mała Lingua Filia Nowy Targ
ul. Św. Anny 30,
34-400 Nowy Targ

O Filii

Dobra znajomość języków obcych w dzisiejszych czasach jest umiejętnością, którą warto posiadać. Dzięki posługiwaniu się angielskim, niemieckim czy hiszpańskim na poziomie komunikatywnym można w przyszłości postarać się o lepszą pracę. Bezproblemowe posługiwanie się językami obcymi umożliwia również poznawanie innych kultur podczas podróżowania po świecie i zawieranie interesujących znajomości z ludźmi z różnych krajów. Zadbaj o lepszą przyszłość swojej pociechy i zapisz ją na kurs angielskiego dla dzieci  w Nowym Targu lub daj szansę na naukę innego języka w naszej szkole. Prowadzimy zajęcia, które rozbudzają w młodych ludziach chęć do poznawania języków. Oferujemy naukę w miłej atmosferze i na najwyższym poziomie. Dzięki kreatywnym i inspirującym zajęciom Twoja pociecha będzie z zapałem uczestniczyć w naszym kursie językowym dla najmłodszych.

Jak uczymy?

Poznaj naszą metodę

W jaki sposób przekazujemy wiedzę o językach obcych?

Nasza szkoła językowa dla dzieci w Nowym Targu prowadzi profesjonalne kursy językowe dla najmłodszych. Jesteśmy licencjonowaną placówką, która gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Zajęcia z języków, takich jak: angielski, niemiecki czy hiszpański dla dzieci przeprowadzane są w sposób, który rozbudza ciekawość. W czasie prowadzonych przez nas kursów staramy się jak najlepiej dotrzeć do dziecięcej wrażliwości, rozwijać kreatywność i umiejętność tworzenia pełnych zdań w językach obcych. Nauczamy opierając się na autorskiej metodzie Mała Lingua, która w ciekawy sposób przybliża najmłodszym wiedzę. Podczas zajęć w naszej szkole pociechy zyskają szansę zdobycia umiejętności komunikacji w obcych językach.

Wiedza z zakresu języków obcych w naszej placówce przedstawiana jest  w kontekście podróżowania. Proponowane kursy językowe dla dzieci przewidują interesującą formę nauki, w której wielką pomocą jest wykorzystanie motywu Rodziny Blabbersów, pochodzącej z magicznej krainy. Sympatyczni bohaterowie w przyjazny sposób przybliżają najmłodszym zawiłości językowe. W czasie zajęć wykorzystywane są także pacynki, przedstawiające członków niezwykłej rodziny, co ma na celu wspomaganie komunikacji w obcym języku.

Dlaczego nasze kursy językowe będą odpowiednie dla Twojej pociechy?

W naszej szkole językowej nauka angielskiego przedstawiana jest w taki sposób, by była dla najmłodszych niezwykle inspirującą i wciągającą przygodą. Staramy się przybliżać języki obce w atrakcyjnej dla małych kursantów formie. Naszym uczniom zadajemy ćwiczenia usprawniające małą i dużą motorykę. W czasie zajęć wprowadzamy naturalne nauczanie języka, mające na celu stymulowanie zmysłów. W programie mamy także wprowadzanie głoskowania w języku angielskim na poziomie odpowiednim dla pięcio oraz sześciolatków. Na naszych kursach dzieci uczą się stosowania języka sytuacyjnego, który często okazuje się niezbędny w czasie podróży czy pobytu w restauracjach. Kurs językowy stawia również na rozwijanie umiejętności prowadzenia rozmów w języku obcym i umiejętność inicjowania dialogów. Ponadto, uczniowie biorący udział w naszych zajęciach mogą nauczyć się spontanicznego reagowania w obcym języku na różne sytuacje, które mogą im się przytrafić.

Kurs językowy dla dzieci – doskonała pomoc w zdobywaniu wiedzy

roponowane zajęcia z języków, takich jak hiszpański, niemiecki czy angielski dla dzieci to idealny sposób na rozwijanie zdolności każdego dziecka. W naszej szkole pociecha zyska okazję do skutecznej nauki, którą pomoże utrwalić kącik powtórzeń. Ten stały element zajęć umożliwia lepsze zapamiętanie materiału z wcześniejszych zajęć. Pomagamy najmłodszym zapamiętywać poznane słownictwo oraz wprowadzone struktury leksykalno-gramatyczne nawet z pierwszych lekcji. Kącik powtórzeń ma na celu przeniesienie zdobytej wiedzy do pamięci długotrwałej, dlatego stanowi tak ważny element naszego kursu językowego. Zapisz swoją pociechę na angielski, hiszpański czy niemiecki w naszej szkole w Nowym Targu. Dzięki prowadzonym tutaj zajęciom każdy młody człowiek pokocha języki obce!

Email

Wyślij wiadomość