Mała Lingua

Ostrołęka

Kontakt

ADRES

ul. Piłsudskiego 19, 07-410 Ostrołęka

NR TELEFONU

Mała Lingua Filia Ostrołęka
ul. Piłsudskiego 19,
07-410 Ostrołęka

Twoje dziecko zasługuje na najlepszą edukację!

Wierzymy, że edukacja powinna być ciekawa i efektywna. Nasze kursy to gwarancja skutecznej nauki w przyjaznej atmosferze pod okiem kadry specjalistów kochających swoją pracę.

Naszą misją od zawsze było stworzenie słuchaczom takich warunki, aby nauka była nie tylko przyjemna, ale też wciągająca i skuteczna. To doskonale wpisuje się w metodę licencjonowanych sieci szkół Mała Lingua & Lingua Teens Space. W naszej ofercie znajdują się języki: angielski, niemiecki oraz włoski 🙂

Z radością przywitamy w swoich progach uczniów szkół podstawowych i przedszkolaki, które fantastycznie odnajdują się w baśniowym świecie rodziny Blabbersów oraz młodzież, dla której mamy specjalnie przygotowany, unikatowy program nauczania. Co więcej, nauka w małych grupach (do 10 osób maksymalnie) jest dodatkową gwarancją sukcesu.

Mała Lingua - Wielki Świat! Komunikacja to klucz do sukcesu

Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 661 810 661 lub do naszego biura przy ul. Piłsudskiego 19, aby dowiedzieć się więcej o naszej metodzie i umówić się na lekcję pokazową. To najlepszy sposób, aby Cię przekonać, że w naszej szkole Twoje dziecko skutecznie nauczy się języków obcych!

Zalety

Dlaczego my?

Kursy grupowe dla dzieci od 3 do 6 lat

Mała Lingua – Szkoła językowa dla dzieci w Ostrołęce oferuje najwyższą jakość pracy z dzieckiem. Pierwsza i zarazem najmłodsza grupa wiekowa, do której można zapisywać dziecko na naukę języka angielskiego, to 3-6 latki. W tej grupie program prowadzony jest na czterech poziomach zaawansowania. Na każdy składają się 2 semestry nauki, po 30 lekcji. Zajęcia odbywają się: 2 x w tygodniu po 45 min/60 zajęć w ciągu roku (dzieciaki od 3 do 5 lat) lub 2x w tygodniu po 60 min/60 zajęć w ciągu roku (6 lat). Na każdych zajęciach w tej grupie prowadzone są ćwiczenia przyjazne mózgowi dziecka. Nauczanie odbywa się poprzez doświadczenie i działanie.  Odgrywane są scenki oraz mini-dialogi, w których towarzyszą również pacynki uwielbianej przez dzieci rodziny Blabbers.

Na zajęciach wykorzystywana jest naturalna potrzeba ruchu do wspomagania nauki, a w szczególności czytania oraz pisania. Odbywają się też lekcje CLIL, czyli przyswajanie wiedzy o otaczającym nas świecie w języku angielskim. Każde zajęcia prowadzone są przez doświadczonych, wykształconych lektorów. Nauka języka angielskiego dla dzieci w Ostrołęce cieszy się bardzo dużą popularnością, przy wyborze szkoły warto jednak wybrać szkołę mądrze by zapewnić dziecku najlepszą opiekę połączoną z możliwością optymalnego rozwoju.

Kursy grupowe dla dzieci w wieku 7-9/10 lat

Kolejna grupa dotyczy dzieci w wieku od 7 do 9 lat. Program również realizowany jest na czterech poziomach zaawansowania. Na każdy składają się 2 semestry nauki po 30 lekcji. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut. Na tym etapie nauczania proces podporządkowany jest pod indywidualny cykl rozwoju dziecka. Wszystko odbywa się w sposób przyjazny dziecku i nieskomplikowany. Podczas przeprowadzanych zajęć występuje spontaniczna i pełnozdaniowa komunikacja w języku obcym. Kurs językowy dla dzieci w Mała Lingua w Ostrołęce to inwestycja w dobrą przyszłość twojej pociechy.

Grupa dla dzieci w wieku 10-12 lat

Jest to grupa, w której języka obcego uczą się nieco starsze dzieci, tzw. EARLY TEENS. Uczniowie pracują na podstawie autorskiego programu SPACE, którego główną funkcją jest wspieranie autonomii uczniów oraz zachęcanie ich do wzięcia pełnej odpowiedzialności za proces uczenia. Program ten stwarza także możliwości do rozwijania hobby oraz pasji. Uczniowie są dzięki temu bardziej zmotywowani, co ma ogromny wpływ na nauczanie. Lekcje odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 lub 90 minut (60 zajęć), w zależności od poziomu zaawansowania.

Kursy młodzieżowe powyżej 13. roku życia

Kursy w tej grupie również prowadzone są metodą LINGUA TEENS SPACE. Zajęcia ogólne, prowadzone inspirującą metodą, z elementami strategii egzaminacyjnych, ukazujące młodzieży ich mocne strony oraz talenty. Bardzo duży nacisk kładzie się na autonomię ucznia. Do tej grupy może uczęszczać młodzież do 18. roku życia. Dzięki kursowi młodzież może szybko rozwinąć swoje umiejętności językowe, a co za tym idzie – będzie mogła swobodnie komunikować się w dowolnie wybranym języku. Rodzice mogą mieć pewność, że nauka angielskiego w Ostrołęce w szkole Mała Lingua & Lingua Teens Space zarówno dla dzieci, jak i młodzieży, odbywa się na najwyższym poziomie.

Oferta

Nasze kursy

Dzieci i młodzież uczestniczą w kursach podzielonych na następujące grupy:

Kurs dla przedszkolaków 3-5 lat

Nicholas’s Little Starters

 

Poziomy:3 poziomy, w zależności od stopnia zaawansowania
System zajęć:2 razy w tygodniu po 45 minut
Kurs dla dzieci 6-9/10 lat

Alice’s Juniors

 

Poziomy:4 poziomy, w zależności od stopnia zaawansowania
System zajęć:2 razy w tygodniu po 60 minut
Kurs dla dzieci 10-12 lat

Early Teens

 

Poziomy:4 poziomy, w zależności od stopnia zaawansowania
System zajęć:2 razy w tygodniu po 60 lub 90 minut
Kurs dla dzieci 13-18 lat

Teens

 

Poziomy:4 poziomy: Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper Intermediate
System zajęć:2 razy w tygodniu po 90 minut

Zdjęcia

Galeria

Jak uczymy?

Jak realizujemy nasze cele?

01.

Używamy wielu autorskich materiałów dydaktycznych, których nie znajdziecie w innych placówkach, dzięki temu właśnie tak bardzo wyróżniają się szkoły w ogólnopolskiej sieci szkół językowych Mała Lingua w tym nasza, w mieście Ostrołęka.

02.

Język angielski dla dzieci jest tu oferowany w ramach innowacyjnego, skutecznego i absolutnie wyjątkowego programu. Na naszych zajęciach dzieci i młodzież korzysta z najnowszych technologii (posiadamy, m.in.: monitory interaktywne i inne multimedia), wielu autorskich pomocy naukowych oraz pomocy znanych i cenionych w całej Polsce i na świecie.

Książki nie są wliczone w cenę kursu, ale są one własnością słuchacza nawet po zakończeniu kursu.

03.

Z powodzeniem przygotowujemy do egzaminów maturalnych oraz 8-klasisty. Jak do tej pory możemy się pochwalić 100% zdawalnością, co jest ogromnym sukcesem zarówno dla nas, jak i naszych słuchaczy. A jako placówka partnerska programu Addvantage (British Council) przygotowujemy również do egzaminów międzynarodowych, w tym najbardziej popularnych FCE oraz CAE, które z pewnością ułatwią start w dorosłe życie i dobry start w karierze zawodowej.

Email

Wyślij wiadomość