Mała Lingua

Warszawa

Kontakt

ADRES

Mała Lingua Warszawa
Ogólnopolska sieć szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży
ul. Ogrodowa 48/54
00-876 Warszawa

NR TELEFONU

ADRES E-MAIL

Mała Lingua Filia Warszawa
ul. Ogrodowa 48/54
00-876 Warszawa

Szkoła językowa dla Twoich dzieci w Warszawie

Rozwój dziecka w najmłodszych latach jest niezwykle istotny. Każdy rodzic chce, aby maluch rozwijał się prawidłowo i na jak najwyższym poziomie. Do czwartego roku życia mózg jest bardzo chłonny i łatwo przyjmuje informacje. Warto więc w tym okresie zadbać o rozwój ukierunkowany na języki obce. Jest to bardzo ważne. W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych otwiera oraz poszerza horyzonty. Podróże nie są żadnym problemem, istnieje możliwość porozumiewania się z ludźmi na całym świecie. Dzięki znajomości języków można znaleźć lepszą pracę. W szkole wpływa to na lepsze oceny. Istnieje wiele placówek językowych, które specjalizują się w nauce dzieci oraz młodzieży. Szkoła językowa dla dzieci w Warszawie Mała Lingua oferuje wysoki poziom nauczania, bardzo skuteczną, autorską metodą. W szkole oferowany jest także autorski program SPACE dla dzieci w przedziale 10-12 lat oraz program nauczania LINGUA TEENS SPACE dla młodzieży od 10. do 18. roku życia.

Jak uczymy?

Postaw na jakość i doświadczenie

Dziecko powinno uczyć się oraz przyswajać wiedzę w atmosferze akceptacji oraz miłości. Wszystko należy wykonywać na poziomie malucha. Zbyt duża ilość wiedzy, skomplikowane, niezrozumiałe informacje oraz program niedostosowany do wieku dziecka może przynieść odwrotny skutek. Główne cele dydaktyczne realizowane w szkole językowej w Warszawie to rozwijanie umiejętności tworzenia pełnych zdań oraz poznawanie wiedzy o świecie w kontekście podróżowania i kształcenia przedmiotowo-językowego (CLIL). Dziecko jest w stanie bardzo szybko przyswoić informacje oraz wiedzę, ponieważ nauka nie kojarzy mu się z czymś negatywnym. Nauka m.in angielskiego dla dzieci może być wspaniałą i rozwijającą zabawą. Dziecko nie planuje, nie poszukuje motywacji, nie przygotowuje się – po prostu się uczy. Sprawdź naszą ofertę edukacyjną w Warszawie.

Ważna inwestycja w przyszłość

Szkoła językowa w Warszawie oferuje naukę języka angielskiego, hiszpańskiego oraz niemieckiego dla dzieci. Większość rodziców wysyła swoje pociechy w celu nauki języka angielskiego, który w dzisiejszych czasach jest językiem powszechnie stosowanym i używanym na całym świecie. Jest więc najbardziej przyszłościowy. Nauka innych języków także cieszy się bardzo dużą popularnością. Kurs języków dla dzieci w Warszawie prowadzony w naszej szkole odznacza się indywidualnym podejściem do każdego dziecka, a przede wszystkim skutecznością. Dzieci po każdym spotkaniu znają coraz więcej słów i przyswajają wciąż nowe informacje. Wszystko to odbywa się w nieprzytłaczającej, bezstresowej atmosferze.

Baśnie i teatralizacja

Kurs językowy dla dzieci w Warszawie przeprowadzany jest na podstawie autorskiego programu Mała Lingua. Czym odznacza się ta metoda i co wyróżnia szkołę na tle innych? Przede wszystkim odbywa się zintegrowane kształcenie przedmiotowo-językowe. Wykorzystywany jest język sytuacyjny. Stosuje się baśniowy motyw rodziny Blabbers oraz teatralizację. W metodzie Mała Lingua pojawiło się kilka nowości. Wprowadzone zostało: czytanie globalne, głoskowanie w języku angielskim dla 5 oraz 6 latków, wykorzystanie naturalnej potrzeby ruchu do wspomagania nauki czytania oraz pisania, ćwiczenia na dużą i małą motorykę, grafomotorykę oraz naturalne nauczanie języka w procesie stymulowania zmysłów.

Nie tylko słowa

Dzieci oraz młodzież uczone są nie tylko samego języka. Metoda daje możliwość wprowadzenia na lekcjach języka obcego wiedzy o kulturze krajów świata, pokazując, że język jest nie tylko wirtualnym narzędziem do komunikacji w klasie. Uzmysławia dzieciom, że jest to narzędzie, którym można porozumiewać się na całym świecie.W szkole organizowane są przedstawienia na różne uroczystości. Dzieci dzięki temu bawią się jeszcze lepiej, są bardziej zaangażowane i zintegrowane, mogą pochwalić się przed publicznością swoimi umiejętnościami. Zapisanie dziecka na kursy m.in. angielskiego dla dzieci w Warszawie to inwestycja w jego rozwój, naukę oraz przyszłość, która dzięki umiejętności posługiwania się językiem obcym odkrywa przed dzieckiem nowe horyzonty.

Email

Wyślij wiadomość